.

Цікаві цифри та інформація щодо сезону 2017/2018

9 июня 2018, 20:51 Автор: krivoruchko Просмотров: 600 Комментариев: 0

За результатами Чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2017-2018 рр. команда МФК «Кремень» заняла 16 місце з 18 команд і вилетіла з Першого дивізіону.

 

Це потягло за собою закономірне  незадоволення серед  вболівальників нашої команди. Одночасно з цим, все частіше виникають і в соціальних мережах, і в засобах масової інформації думки громадян про ситуацію, що склалася. В основній свїй масі - це негативні відгуки, які не мають під собою жодної підстави. В зв’язку з цим керівництво Комунального закладу фізичної культури і спорту «Міський футбольний клуб «Кремінь» вважає за необхідне  висвітлити певні сторони діяльності клубу, стосовно яких надходить найбільше питань від громадськості.

  1. Фінансування МФК «Кремінь» 5 місяців 2018 р.

№ п/п

Найменування надавача

2018 р.

Примітки

1

ПрАТ «АвтоКраз»

200 000

Команда майстрів

2

ТОВ «ФК «Ворскла»

500 000

Команда майстрів

3

ПрАТ «КЗТВ»

260 000

Команда майстрів

4

Місцевий бюджет

1 288 874

Команда майстрів

 

Всього

2 248 874

Команда майстрів

 

         Як і казав у своєму інтерв’ю  президент ФК «Ворскла» Роман Євгенович Черняк, для  існування команди рівня 8-10 місця Першої ліги в турнірній таблиці необхідно 1 000 000 грн. в місяць, а не 449 775 грн.

 

2.Кошти місцевого бюджету спрямовані на утримання закладу: 2 стадіони та штат працівників у кількості 76,5 посад. Серед них керівного персоналу -  3, адміністрації - 6,  команда майстрів - 31, обслуговуючий персонал - 27, тренерсько-викладацький склад – 9,5.

До складу офіційних дитячо-юнацьких груп МФК «Кремінь» входить 300 дітей (20 груп). Це той контингент спортсменів, які «протарифіковані» в тарифікаційному списку, тобто в залежності від кількості груп та їх наповнення тренер-викладач отримує заробітну плату. Взаємовідносини всередині груп між тренером, дітьми та їх батьками стосуються керівництво МФК «Кремінь» у випадку надходження скарг від однієї з сторін. Подібний випадок був близько 3 років тому, він був поодиноким. На спільній зустрічі сторони прийшли до згоди.

Тренери-викладачі крім основних груп можуть тренувати додаткові групи, за роботу з якими не отримують заробітну плату від «МФК «Кремінь». Це близько 200 дітей та підлітків, які за вступними або перевідними нормативами показують нижчі результати, ніж інші. Але залишатись осторонь від цих дітей заклад не може собі дозволити. Тому адміністрація надає власні споруди для тренування цих груп, проводить переговори з підприємствами і закладами міста щодо надання спортивних залів та майданчиків. Таким чином кожна дитина має шанс шляхом тренувань та праці покращити свої результати та перейти до складу основних команд.

Звичайно, всі вищезгадані навчально-тренувальні групи мають назву «Кремінь». Ми пишаємось кожною дитиною і вдячні кожній сім’ї за співпрацю. Але вести фінансування витрат команд, які не включені до складу тарифікації, заклад не має права. Такі витрати під час перевірки державним аудитом визнаються нецільовими, їх вимагають повернути та накладають санкції. Всі кошти, які надходять до комунального закладу автоматично стають комунальними та підпадають під законодавство України, яке регулює витрачання бюджетних коштів. Улюблене питання окремих громадян: «Гроші в закладі є, чому батьки змушені сплачувати внески?». Відповідь: «Є певні законодавчі обмеження і щодо можливої кількості груп, і щодо кількості дітей, і щодо звичайного відбору за спортивними критеріями, і щодо оплати праці тренерів-викладачів.» Проте ми прикладаємо максимум зусиль щоб жодна дитина, яка бажає займатися футболом – мала таку змогу. На превеликий жаль – безкоштовно це неможливо: і для закладу, і для батьків.

 

 3. Щодо результативності виступу команди майстрів. Насамперед, хочеться ще раз нагадати, що юридично створення клубу відбулося в 2003 р. Тоді команда МФК «Кремінь» приймала участь у Чемпіонаті та Кубку Полтавської області. І це було велике досягнення міста. Тоді ми з захопленням спостерігали за перемогами. В 2005 р. завдяки Олегу Бабаєву команда була заявлена в Чемпіонат України серед команд клубів 2 ліги. Ми були сповнені амбіцій і сподівань. Титанічну роботу виконував Олег Мейданович. Самостійно місто Кременчук не мало б змоги зробити такий серйозний крок. МФК «Кремінь» розпочав Чемпіонат як фарм-клуб ФК «Ворскла». На протязі багатьох років ми перебували з полтавською командою в тісних стосунках.

 Але в своїй діяльності комунальний заклад, який утримує команду майстрів, постійно стикався і стикається зі складнощами з боку законодавства та критеріїв ФФУ, тому що всі вони містять вимоги, які можуть бути застосовані виключно до клубів приватного права власності. Ми вдячні ФФУ та ПФЛ, які завжди йшли нам на зустріч шляхом певних змін у своїх  вимогах.

Тому, коли ми говоримо, що хтось щось не виконав, не надав високий результат, давайте пам’ятати, що клуб МФК «Кремінь» - це не лише команда майстрів. Це ще «Шкіряний м’яч», Чемпіонат України серед ДЮФЛУ. Чи досягнення цих спортсменів не результат? Але ж відкіля беруться чемпіони? Саме звідти. Тим більше, що на даний момент остаточного рішення про перехід нашого клубу в ІІ лігу ще не прийнято. І зараз особливо важливо підтримати його, а не передчасно «хоронити».

 Звичайно, хочеться, щоб обличчя нашого міста на Всеукраїнському рівні було представлено достойно. Але для цього мають бути відповідні заробітні плати футболістів та тренерів, на рівні заробітних плат команд, які займають верхні частини турнірної таблиці.  Як цього досягти, маючи обмеження законом посадового окладу для спортсмена 4000грн.? Чомусь до нинішнього моменту не багато виникло бажаючих серед підприємств міста створити власну структуру і показати на належному рівні високоякісний футбол. Хоча такі приклади є по всій Україні. Звичайно, були і в нашому місті приватні команди, де власники вкладали значні кошти і команди показували достойні результати. Але, на превеликий жаль, вони існують по кілька років. Наше ж місто являється унікальним в тому, що лише в Кременчуці громада є власником футбольного клубу. І може хтось не розуміє, але коли наявність спонсора є гарантом висококваліфікованих спортсменів, то наявність клубу в комунальній власності є гарантом існування футбольного клубу не рік, не 2, і ,як показує практика, не 10 років, а набагато більше.

Ми закликаємо вболівальників (справжніх вболівальників МФК «Кремінь») й надалі підтримувати клуб, особливо в цей складний час. Не розповсюджувати неправдиву і безпідставну інформацію, яка підриває репутацію клубу та людей, які прикладають величезних зусиль для збереження і розвитку нашого закладу. Риторика «вибитих дверей в мерії чи в кабінетах керівників підприємств» давно вже не працює. Пам’ятаймо: Зруйнувати завжди легше і простіше, ніж створити.  Давайте будем разом цінувати те, що маємо, разом діяти на благо нашого міста.


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Цікаві цифри та інформація щодо сезону 2017/2018
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.