22 апреля 2018, 18:42 Автор: krivoruchko Просмотров: 589 Комментариев: 0

22.04.2018. Перша ліга, 29-й тур. t+16. 16:00. 1500 уболівальників.

«Кремінь» (Кременчук) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 2:0

«Кремінь»: А.Олійник, Бичков, Ходуля, Ченбай, Курелєх, Бєлоусов (Янаков 46), Піскун (Квачов 55), Вовкодав, Горват (Коваленко 60), Степанчук, Тимченко (к) (В.Олійник 77).

«Гірник-Спорт»: Поштаренко, Цапій (к) (Пінчук 61), Сидоренко, Носарєв, Фаюк (Бафталовський 77), Єфремов (Батюшин 66), Боровський, Кунєв (Білоус 74),  Панасенко, Павлик (Кравчук 39), Шевчук.

Запасні: Камінський, Скарлош.

Головний тренер – Сергій Пучков

Попередження: Ходуля 28’ – Єфремов 43’

Вилучення: Сидоренко (38), «Гірник-Спорт» (позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Гості першими створили момент, який можна кваліфікувати як небезпечний. На 5-й хвилини вони заробили право на штрафний удар на доволі непоганій позиції для прямого удару. Панасенко пробивав на техніку в ближній кут, але повз ворота та й Олійник ситуацію цілком контролював.

Відповідь «Кременя» була більш конкретна. Після навісу до штрафної м’яч в наслідку боротьби завис за межами штрафного майданчика і Вовкодаву вдалось його впіймати та завдати смачного удару злету. Поштаренко з над зусиллями відбив цей м’яч, але прямо перед собою, де на свій шанс чатував Степанчук. Сергій без проблем розстріляв ворота суперника, відкривши рахунок у матчі – 1:0. За дві хвилини небезпечним ударом відповів Павлик, який бив із-за меж штрафного на техніку в дальній кут, але повз ворота. Таке враження, що команди домовились створювати гострі моменти у цьому таймі кожні дві хвилини і вже на 13-й  Горват міг замикати ближню стійку після вкидання ауту Богдановим. Це був досить реальний момент для подвоєння рахунку. А вже на 15-й хвилині Фаюк вискочив сам на сам з Олійником, проте забити гол шансів в нього не було через дві причини: досвідчений кіпер «Кременя» своєчасно залишив ворота і був першим на м’ячі, асистент арбітру зафіксував офсайд у гравця «Гірник-Спорту».

Сергій Степанчук відкриває рахунок у матчі

Далі – цікавіше. Гості, схоже, що вирішили будь що відігратись ще до перерви та пішли вперед великими силами. У кременчужан, відповідно, з’явились можливості для швидких контратак. Так, на 18-й  хвилині Степанчук втік на оперативний простір на правому фланзі, ривок якого підтримав досвідчений Піскун. Сергій побачив Владислава віддав чудову, зручну передачу паралельно лінії штрафної і лише неймовірний стрибок Поштаренка врятував його команду від голу після технічного удару Піскуна у дальній кут. За чотири хвилини вже і сам Степанчук мав можливість подвоїти рахунок у грі, але не влучив по мячу після класного прострілу Бєлоусова.

На 38-й хвилині Степанчук заробив на собі вилучення, змусивши Сидоренка порушити правила після виходу сам на сам. Бєлоусов з супер-позиції пробив у стінку. Пучков одразу ж виконав заміну, знявши з гри крайнього півзахисника Павлика, випустивши на місце Сидоренка у центр захисту Юрія Кравчука.  Наприкінці тайму капітан «Кременя» міг забивати, але не реалізував вихід сам на сам з Поштаренко, який у цьому епізоді відверто врятував свою команду.

Ігор Тимченко втрачає нагоду забити м'яч, який би заспокоїв гру ще до перерви

У другому таймі картина особливо не змінилась, гостям було дуже складно у меншості знайти в собі сили аби зрівняти рахунок та повернутись у гру. А от «Кремінь» на 59-й хвилині таки подвоїв рахунок, що цілком відповідало подіям на футбольному полі. Після затяжної атаки лівим флангом Іван Янаков, у підсумку, опинився в потрібному місці в потрібний час і ударом з розвороту, з ближньої відстані пробив Поштаренка – 2:0.

Далі команди, як кажуть, вже догравали матч, хоча й грати було ще більше пів години. «Кремінь» міг зробити рахунок розгромним, проте гостей ратував Поштаренко. Сам же «Гірник-Спорт», якщо і наближався до воріт Олійника, то без явних загроз, які б змусили хвилюватися численних уболівальників на стадіоні «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаєва.

Отже, наша команда здобула дуже важливу перемогу, яка залишає надію на збереження прописки у першому дивізіоні. 28 квітня на «Кремінь» чекає важкий матч у Чернігові проти «Десни», а 2 травня вдома буде приймати ФК «Балкани».