Контрольний матч "Олександрія U-21" - "Кремінь" 2:2. ВІДЕО

1 июля 2017, 20:00 Автор: krivoruchko Просмотров: 598 Комментариев: 0

ФК «Олександрія» (U-21) – МФК «Кремінь» (Кременчук) – 2:2 (1:1)

Голи: Райлян 26' 73' - Саркісян 17' Тертишний 82'

"Кремінь": Олійник, Кравчук, Бичков, Горват, ГНП, Піскун, Богданов, Степанчук (ГНП 10'), Тимченко, Саркісян, ГНП.

На заміну виходили: Іванов, Галата, Дудка, гравці на перегляді.

ГНП* - гравець на перегляді

Другий товариський матч короткого літнього міжсезоння провела наша команда. У неймовірну спеку на запасному полі СК "Ніка" "Кремінь" зустрівся з молодіжним складом "Олександрії".

Матч видався цікавим та бойовим. Гравці обох команд намагалися продемонструвати свої найкращі якості, а боротьба за м’яч велася на кожному клаптику футбольного поля. Кременчужжанам вдалося першим відкрити рахунок в звітній зустрічі. Після передачі з правого флангу, Ваге Саркісян класним ударом головою відправив м’яч в «дев’ятку». За декілька хвилин господарі провели контратаку, яка закінчилася голом. Євген Протасов здійснив забігання лівим флангом, виконав простріл в штрафний майданчик, а набігаючий Сергій Райлян замкнув результативно цю передачу.

В середині другого тайму, все той же досить активний Сергій Райлян відзначився другим голом, тим самим вивів свою команду вперед. Цього разу Сергій наважився пробити з-за меж штрафного майданчика і його удар прийшовся в «дев’ятку». Та все ж таки, під завісу матчу нашій команді вдалося зрівняти рахунок. "Кремінь" провів масовану атаку воріт «городян», яку влучним ударом через частокіл ніг захисників в нижній кут воріт завершив Тертишний.

Нажаль, всього 10 хвилин у грі зіграв Сергій Степанчук, який був вимушений залишити поле через травму. Бажаємо Сергію якнайшвидшого одужання. Не приймав участі у матчі Артем Козлов, який знаходится на оглядинаху іншому клубі першої ліги, і скоріш за все, найближчим часом укладе з цим клубом угоду.

Жереб Кубка України, у якому в суперники нашій команді дістався ФК "Львів", вніс свої корективи у плани щодо підготовик до сезону. Тому, наступну товариську гру "Кремінь" зіграє вже 4 липня у Копилах проти ФК "Полтава", після чого вирушить вже до Львова на перший офіційний матч сезону 2017/2018.