.

Андрія Недяка переобрано на посаду керівника федерації футболу міста

7 апреля 2017, 16:40 Автор: krivoruchko Просмотров: 325 Комментариев: 0

У міському будинку культури відбувся шостий звітно-виборний Конгрес Федерації футболу Кременчука.

Андрія Недяка переобрано на посаду керівника федерації футболу міста

 

Працівники головного футбольного органу міста, спортивна громадськість та представники команд – учасниць міських турнірів обговорили нагальні питання розвитку футболу, обрали голову Федерації та керівників структурних підрозділів.

У роботі Конгресу брали участь заступник міського голови Кременчука Руслан Проценко, депутати обласної та міської рад, спортивні функціонери.

 

Роботу Федерації футболу Кременчука делегати зібрання одностайно визнали задовільною - і не безпідставно. За останні п’ять років вдалося зробити чимало: створити міцну інфраструктуру ДЮСШ «Кремінь», організувати та систематично проводити різноманітні змагання, налагодити тісний зв'язок з органами місцевого самоврядування, суттєво збільшити кількість аматорських колективів, які беруть участь у міських футбольних турнірах і багато іншого.

 

До речі, і збільшення кількості команд – учасниць, і запровадження нових турнірів не обійшлося без допомоги міської влади, про що більш докладно присутнім розповів Руслан Проценко.

Тож, проаналізувавши роботу Федерації, делегати Конгресу і на наступний термін довірили очолювати її Анрію Недяку – проголосували за це рішення одноголосно.

Делегати обрали також склади виконкому Федерації футболу, контрольно – дисциплінарного, ветеранського та комітету арбітрів.    

 

Стратегічними ж завданнями на найближчі п’ять років учасники Конгресу визначили: будівництво нового стадіону у Кременчуці (і цей процес вже розпочато), створення команди, яка б представляла місто у Чемпіонаті області, подальшу розбудову ДЮСШ «Кремінь», розвиток  масового футболу.

 


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Андрія Недяка переобрано на посаду керівника федерації футболу міста
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.