.

Відбулась зустріч представників клубів ПФЛ з Комітетом арбітрів ФФУ

6 октября 2015, 20:34 Автор: krivoruchko Просмотров: 1042 Комментариев: 0

6 жовтня в Будинку футболу відбулась чергова зустріч представників Комітету арбітрів ФФУ з представниками клубів Професіональної футбольної ліги.

 

Від суддівського корпусу на засіданні були присутні голова Комітету арбітрів Лучано Лучі, координатори арбітрів першої та другої ліг Андрій Шандор і Віталій Годулян, а також Віктор Дердо - інструктор ФІФА з питань арбітражу, відповідальний за навчально-методичну роботу КА ФФУ. Слід додати, що на зустрічі був присутній і перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко.

На початку зустрічі до всіх присутніх звернувся президент ПФЛ Сергій Макаров, який наголосив на важливості подібних зустрічей для обох сторін. Після цього вже Віктор Дердо, за допомогою відеоматеріалів ФІФА, УЄФА та ФФУ, ознайомив представників клубів з нововведеннями в правилах гри, що відбулися з моменту останньої подібної зустрічі в квітні цього року.

А вже в другій частині заходу були розглянуті спірні моменти, які мали місце в осінній частині сезону 2015/16 серед команд клубів ПФЛ. Всі епізоди детально обговорювали, аналізуючи кожну дію бригади арбітрів. Загалом, дискусія проходила жваво, представники майже всіх клубів висловили свою точку зору на ті чи інші питання.

 

ПФЛ


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Відбулась зустріч представників клубів ПФЛ з Комітетом арбітрів ФФУ
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.