.

У Будинку футболу відбулось засідання Ради Ліг ПФЛ України

27 ноября 2014, 13:05 Автор: krivoruchko Просмотров: 1159 Комментариев: 0

Минулого тижня у Будинку футболу відбулось засідання Ради Ліг ПФЛ України, на якому були представлені 23 з 28 клубів, враховуючи краматорський «Авангард».

 

На цю зустріч були запрошені перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов, заступник голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Борис Воскресенський, а також голова Комітету арбітрів Василь Мельничук і асистент куратора системи арбітражу у професіональному футболі України Лучано Лучі.

Першим пунктом порядку денного засідання було питання організації та проведення осінньої частини Всеукраїнських змагань серед команд клубів ПФЛ сезону 2014-2015 років. Президент Професіональної футбольної ліги Сергій Макаров розповів про проведену роботу в цьому напрямку, згадавши всі позитивні та негативні моменти за цей період. Після цього він поділився планами на зимову частину сезону – це робота над регламентом та положеннями про атестацію футбольних клубів.

 

Надалі слово взяв Борис Воскресенський, який обговорив питання безпеки проведення змагань. Окрім цього, він нагадав клубам про обов’язкові умови для стадіонів, на яких проводяться змагання, серед яких є наявність штучного освітлення, підігріву футбольного поля, певних санітарних умов тощо. Як зазначив в кінці доповіді Борис Михайлович, стосунки між ФФУ і ПФЛ в цьому напрямку стали більш тісними. Наприклад, при інспектуванні стадіонів у комплексну групу будуть запрошені представники ПФЛ.

Найгарячішою частиною спілкування стала дискусія учасників засідання з представниками Комітету арбітрів ФФУ. Лучано Лучі відповів на запитання щодо проведеної роботи з арбітрами, які в цьому сезоні припускалися помилок у матчах осінньої частини сезону. Асистент куратора системи арбітражу зауважив, що якщо прослідкувати за суддівськими призначеннями, то можна побачити підсумки цієї роботи. І все ж представники клубів зійшлися в думці, що рівень арбітражу в першій та другій лігах поступає зростає, що не може не радувати. Василь Мельничук також звернувся із проханням оперативніше надсилати відеозаписи матчів з метою швидкого аналізу дій арбітрів.

 

Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов у своїй промові наголосив про необхідність проводити більше зустрічей між членами ПФЛ і Комітетом арбітрів ФФУ, з чим одностайно погодились представники всіх клубів. Формат цих зустрічей буде обговорюватись протягом наступних місяців, щоб з початком весняної частини сезону це втілилося у життя.

Не оминули своєю увагою учасники засідання Ради Ліг і заборгованість деяких клубів по заявковим внескам, вирішивши дати їм можливість сплатити ці кошти до кінця 2014 року. У разі несплати внесків у встановлений термін, клуби будуть не допущені до реєстрації та заявки футболістів, тренерів і персоналу на другу частину сезону 2014-2015 років.

Наступним питанням було обрання делегатів від Професіональної футбольної ліги на майбутній XVI Конгрес ФФУ, що відбудеться 18 грудня. Ними стали президент ПФЛ Сергій Макаров, віце-президент ФК «Полтава» Віктор Пожечевський і генеральний директор криворізького «Гірника» Володимир Колос.

В кінці засідання представники клубів затвердили аудиторську компанію для контролю за фінансово-господарською діяльністю ліги, погодили штатний розклад Адміністрації та зміни до кошторису ПФЛ. Також відбулась зміна керівництва у ТОВ "Ліга Футбол", яка є маркетинговим партнером ПФЛ. Директором організації призначено Юрія Манжоса.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » У Будинку футболу відбулось засідання Ради Ліг ПФЛ України
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.